ČEZ Basketbal Nymburk - BK Olomoucko 96:76
příští zápas
BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem
19.01.2019 18:00

Velký obrat v poslední čtvrtině

15.09.2018 | Druhým soupeřem BK Olomoucko na turnaji ve slovenském Svitu byl KK Škrljevo. Chorvatský tým dlouho vedl, svěřenci trenéra Predraga Benáčeka přesto utkání v poslední čtvrtině otočili a vyhráli 94:89.

Predrag Benaček: Začali jsme velmi špatně a díky tomu prohrávali až od 22 bodů. Až pak jsme začali hrát svoji hru. V poslední čtvrtině se nám navíc podařilo zlepšit obranu a podařilo se výsledek otočit. Soupeř byl kvalitní, Chorvati měli ve svém středu řadu zkušených hráčů, proto výhra potěšila.

Jan Močnik: První půlka byla špatná. V šatně jsme si řekli, že potřebujeme hrát tvrději, protože soupeř tak hrál od začátku. Pomohlo to. V naší hře bylo dost chyb, máme ale ještě chvíli času, abychom je do začátku sezony odstranili.

BK Olomoucko - KK Škrljevo 94:89 (13:35, 41:51, 57:74)

Olomoucko: Pelko 21, Močnik 17, Smith a Donans po 11, Křemen 6, Váňa 16, Sychra 7, Dedek 5