21.01.2020 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - Basket Brno
25.01.2020 18:00
04.01.2020 | Povinné vítězství si do tabulky Kooperativa NBL připsali basketbalisté BK Olomoucko. S posledním Kolínem se přes deset minut trápili, ve druhé čtvrtině ale získali rozhodující náskok a po výsledku 104:77 urvali desátou výhru v sezoně.
03.01.2020 | Žádné velké oslavy příchodu nového roku si nedopřejí basketbalisté BK Olomoucko. Nejlepší klub regionu čeká ostrý začátek ledna, kdy bude o úspěch bojovat hned ve dvou soutěžích. Před pohárovým čtvrtfinále potřebují hráči zvládnout ligový duel proti Kolínu, který se hraje 4. ledna od 18 hodin v hale prostějovského Sportcentra DDM.
29.12.2019 | Ani jednou se basketbalisté BK Olomoucko v ligovém utkání na svitavské půdě nedostali do vedení. Až do konce zápasu dřeli a měli i šanci průběžné skóre otočit, nakonec ovšem odešli po výsledku 82:85 poraženi.
PF 2020
22.12.2019 | Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.
21.12.2019 | Dlouho hodně vyrovnanou podívanou podle předpokladů nabídlo ligové utkání mezi BK Olomoucko a Pardubicemi. Oba soupeři se několikrát vystřídali ve vedení, v závěru cenný úspěch po výsledku 82:69 pro sebe získali domácí.
19.12.2019 | Poslední utkání před Vánocemi čeká na basketbalisty BK Olomoucko a půjde o hodně atraktivní duel. Do haly Sportcentra DDM přijedou Pardubice, kterým se v probíhající sezoně daří a zatím drží čtvrté místo. Střetnutí 15. kola Kooperativa NBL se hraje v sobotu 21. prosince od 18 hodin.
18.12.2019 | Dlouhé týdny musel kvůli problémům s kolenem absentovat na hřišti Javonte Douglas, nejlepší hráč ligy z minulé sezony. Vrátil se na palubovce Hradce a hned v dalším utkání proti Ústí nad Labem naznačil, že se rychle dostane do bývalé formy. „Jsem zpátky,“ prohlásil po zápase.
14.12.2019 | Pouze úvodní čtvrtinu dokázali na půdě USK Praha vyhrát basketbalisté BK Olomoucko a to na vítězství nestačilo. Po dramatickém průběhu prohráli 77:84, když neubránili především Raheema Applebyho, autora 34 bodů.