BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem 70:77
03.04.2021 18:00

24.03.2021 | Od druhé minuty až do závěrečné sirény vedli hráči BK Olomoucko v Ostravě. V Tatranu zvítězili 96:84, když třicetibodového Davida Pekárka podpořili v kanonádě další čtyři dvouciferní střelci hanáckého výběru.
23.03.2021 | Potvrdit předchozí vítězství nad Hradcem se pokusí hráči BK Olomoucko v Ostravě, kde 24. března nastoupí k zápasu 8. kola nadstavbové skupiny A2. střetnutí s Novou hutí začíná v 17.30 hodin.Oba týmy nastoupí bez několika hráčů, kteří v závěru sezony opustili kabinu.
23.03.2021 | Bez služeb pátého nejlepšího střelce Kooperativa NBL Nemanji Bezbradici se budou muset v závěru sezony obejít basketbalisté BK Olomoucko. Srbský pivot na Hané předčasně ukončil smlouvu a bude se sám připravovat na příští soutěžní ročník.
20.03.2021 | Hodně dramatický průběh měla dohrávka 1. kola nadstavbové části Kooperativa NBL mezi Olomouckem a hradeckými Královskými Sokoly. Domácí ve druhé přišli o dvouciferný náskok, přesto se radovali z vítězství 73:69, když zvládli vyrovnanou koncovku.
19.03.2021 | Přes odložení utkání proti svitavským Turům nebudou mít basketbalisté BK Olomoucko během víkendu volno. V sobotu 20. března nastoupí od 20.20 hodin k dohrávce 1. kola nadstavbové části proti Hradci Králové. Zápas od 20.15 hodin vysilá ČT Sport.
17.03.2021 | V rámci 6. kola nadstavbové části hostovali hráči BK Olomoucko v Hradci Králové. Oba soupeři nasadili do zápasu pouze devět hráčů, s absencemi se mnohem lépe vyrovnali domácí Sokoli, kteří vyhráli 90:67, když o svém úspěchu rozhodli už v prvním poločase.
16.03.2021 | Hned v šesti případech na sebe v průběhu sezony narazí basketbalisté Olomoucka a Hradce Králové. Poté utkání v pořadí se bude hrát na půdě Královských Sokolů 17. března od 17 hodin. V předchozích zápase se oba soupeři radovali dvakrát z výhry, v posledním střetnutí uspěli Hanáci, jejichž výkon ozdobil devětačtyřiceti body Nemanja Bezbradica.
13.03.2021 | Se zbytečnou porážkou se museli smířit basketbalisté BK Olomoucko v Ústí nad Labem. Na půdě Slunety vedli po třech čtvrtinách o devět bodů, v závěru ale nedokázali nadějný náskok udržet a po výsledku 71:73 skončila jejich šňůra čtyř výher.