15.02.2020 18:00
příští zápas
BK JIP Pardubice - BK Olomoucko
29.02.2020 18:00
11.01.2020 | Bez indisponovaného Javonteho Douglase se reprezentant Olomouckého kraje v elitní basketbalové lize představil v Děčíně. Téměř celý první poločas vedl, ve třetí čtvrtině už ale ztrácel čtrnáct bodů. Po velkém dramatu nakonec zvítězil 98:94 po zvládnutých trestných hodech v samotném závěru střetnutí.
10.01.2020 | Hodně důležité utkání čeká na basketbalisty BK Olomoucko v 18. kole Kooperativa NBL. V Děčíně vyzvou v sobotu od 18 hodin domácí Válečníky. Oba týmy bojují o postup do nadstavbové skupiny A1, vzájemný duel může být pro pořadí v konečné tabulce po základní části klíčový.
Snadný postup do pohárového čtvrtinále
08.01.2020 | Po jednoznačném vítězství nad rezervou Opavy v poměru 112:67 postoupili basketbalisté BK Olomoucko do čtvrtfinále Českého poháru. Vítězové už první čtvrtinu ovládli při skóre 30:12, v poločase vedli o třiatřicet bodů 60:27. Nejlepším střelcem byl Dominik Štěpán, který přitom zasáhl do utkání až ve druhém poločase a stačil zaznamenat 21 bodů. Stejný počet nastřílel také František Váňa, který trefil pět trojek.
06.01.2020 | V závěru roku se klub BK Olomoucko ve spolupráci s fanoušky zúčastnili dvou charitativních projektů. Velkým úspěchem skončila charitativní akce v průběhu utkání proti Pardubicím. Výtěžek ze vstupného a finanční sbírka fanoušků byla určená na podporu Jany Fojtíkové, která trpí cyklickou fibrozou. Je to nemoc, která se projevuje opakovanými infekcemi dýchacích cest, které postupně způsobují poškození plic. Po třetí čtvrtině maminka nemocné holčičky od zástupců klubu převzala 20.804 koruny, což byl výtěžek celé akce.
04.01.2020 | Povinné vítězství si do tabulky Kooperativa NBL připsali basketbalisté BK Olomoucko. S posledním Kolínem se přes deset minut trápili, ve druhé čtvrtině ale získali rozhodující náskok a po výsledku 104:77 urvali desátou výhru v sezoně.
03.01.2020 | Žádné velké oslavy příchodu nového roku si nedopřejí basketbalisté BK Olomoucko. Nejlepší klub regionu čeká ostrý začátek ledna, kdy bude o úspěch bojovat hned ve dvou soutěžích. Před pohárovým čtvrtfinále potřebují hráči zvládnout ligový duel proti Kolínu, který se hraje 4. ledna od 18 hodin v hale prostějovského Sportcentra DDM.
29.12.2019 | Ani jednou se basketbalisté BK Olomoucko v ligovém utkání na svitavské půdě nedostali do vedení. Až do konce zápasu dřeli a měli i šanci průběžné skóre otočit, nakonec ovšem odešli po výsledku 82:85 poraženi.