04.04.2020 ZRUŠENO
příští zápas
SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko
08.04.2020 ZRUŠENO
17.02.2020 | Jako obyčejně sršel energií a výrazně pomohl svému týmu ke třetímu vítězství v řadě. Po zápase s Děčínem proto mohl být Marek Sehnal před reprezentační přestávkou spokojený. „Bylo to těžké, ale projevilo se, že jsem na palubovce nechali všechny své síly,“ prohlásil Sehnal.
15.02.2020 | Třetí vítězství v nadstavbové skupině v řadě urvali basketbalisté BK Olomoucko. V dohrávce 1. kola porazili Děčín 103:92 zásluhou dvou nových hráčů a přesné střelbě z dálky. K důležitému úspěchu si pomohli sedmnácti trojkami.
15.02.2020 | Turbulentní období v basketbalovém BK Olomoucko ani v únoru neskončilo. V ligovém zápase proti USK Praha se zranil Malik Morgan a sezona pro něj skončila. Vedení klubu na situaci rychle reaguje. Na měsíční zkoušku přišli hned dva Američané. Do sestavy přibyl Duke Shelton a L. J. Rose.
13.02.2020 | V dohrávce 1. kola nadstavbové skupiny A1 budou 15. února od 18 hodin soupeřem basketbalistů Olomoucka hráči Děčína. Válečníci v probíhající sezoně podávají nevyrovnané výkony, přesto zůstávají nebezpečným protivníkem, kterého nikdo nemůže podcenit.
11.02.2020 | Hodně vyrovnané bylo střetnutí basketbalistů BK Olomoucko v Praze Na Folimance, kde celek USK toužil prodloužit sérii tří ligových výher v řadě. Hanáci to nedovolili a po výsledku 91:86 získali druhou výhru ve skupině A1.
08.02.2020 | Skvělým výkonem vstoupili do nadstavbové části Kooperativa NBL basketbalisté BK Olomoucko. Ve vlastní hale přivítali nebezpečné Tury ze Svitav a soupeře téměř k ničemu nepostili. Vyhráli vysoko 92:69, když téměř osmatřicet minut byli ve vedení a především druhý poločas bezpečně kontrolovali.
07.02.2020 | Do nadstavbové části soutěže vstoupí basketbalisté BK Olomoucko domácím utkáním proti svitavským Turům. Atraktivní utkání se hraje 8. února v hale prostějovského Sportcentra a začátek je v 18 hodin.
05.02.2020 | Domácí utkání proti svitavským Turům (8. února, 18 hodin) bude mít především pro domácí výběr BK Olomoucko speciální příchuť. Bojovat budou hned na dvou frontách. Půjde jim o důležité ligové vítězství, současně se právě v tomto střetnutí zapojí do charitativního projektu Bez faulů. Své síly v něm spojí hráči a kluby Kooperativa NBL, Česká televize, basketbaloví fanoušci a Konto Bariéry.