Královští Sokoli Hradec Králové - BK Olomoucko 103:105
06.02.2021 17:00
příští zápas
Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko
03.03.2021 18:00

20.01.2021 | V úvodním osmifinále Českého poháru hostovali basketbalisté BK Olomoucko na půdě Hradce Králové a prohráli 63:102, když nasadili do zápasu pouze devět hráčů. Kromě zraněného Františka Váni chyběl také indisponovaný Nemanja Bezbradica.
18.01.2021 | V netypickém formátu se odehraje letošní ročník druhé nejvýznamnější domácí soutěže. O Český pohár budou usilovat výhradně týmy Kooperativa NBL. V průběhu ledna se odehraje osmifinále, na které naváže závěrečný turnaj osmi celků a ten bude hostit nymburský areál.
16.01.2021 | V průběhu jediného týdne odehráli dva vzájemné zápasy základní části Kooperativa NBL basketbalisté Olomoucka a ústecké Slunety. Také v tom druhém se radovali hosté. Ústí si odvezlo výhru po výsledku 90:76, když potrestali horší domácí mušku při střelbě za tři body.
15.01.2021 | Na úspěch na palubovce Ústí nad Labem se pokusí navázat basketbalisté BK Olomoucko v 19. kole základní části Kooperativa NBL. V domácí hale 16. ledna od 18 hodin opět narazí na Slunetu a věří, že soupeře opět porazí.
13.01.2021 | V minulých sezonách se basketbalistům BK Olomoucko na palubovce Ústí nad Labem nedařilo, v dohrávce 8. kola Kooperativa NBL si to ale vynahradili. Až na první minuty byli lepším týmem. Naprosto zaslouženě získali po výsledku 81:70 třetí vítězství v probíhajícím ligovém ročníku, když proměnili patnáct trojek.
12.01.2021 | Na severu Čech se po krátké pauze představí basketbalisté BK Olomoucko. V rámci dohrávky 8. kola základní části Kooperativa NBL narazí na Slunetu Ústí nad Labem. Utkání se hraje 13. ledna od 20 hodin.
04.01.2021 | V předchozích měsících se basketbalisté BK Olomoucko museli vyrovnat se sérií třinácti porážek v řadě. Několikrát prohráli velice těsně, na nic si přesto nestěžovali. Vnímali neúspěchy jako daň za mladý a úzký kádr, zatnuli zuby a dřeli na tréninku s vírou ve zlepšení. Odměnou bylo vítězství v Pardubicích, po kterém ale přišla porážka s Ostravou po prodloužení. Z dostupných videozáznamů nespravedlivá, za kterou nemůžou hráči hanáckého výběru.
02.01.2021 | Na druhé vítězství v řadě basketbalisté BK Olomoucko nedosáhli. Proti Ostravě sice byli většinou ve vedení, í díky několika vyfalouvaným hráčům ale dobře rozehraný duel prohráli 93:10 po prodloužení.