Královští Sokoli Hradec Králové - BK Olomoucko 103:105
06.02.2021 17:00
příští zápas
Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko
03.03.2021 18:00

08.12.2020 | V rychlém sledu pokračuje v závěru roku Kooperativa NBL. V rámci jeho 13. kola narazí basketbalisté BK Olomoucko na Brno. Díky nucené přestávce se soupeři poprvé letos střetli v polovině listopadu, kdy se dohrávalo 2. kolo. Na půdě protivníka Hanáci prohráli 74:87, přestože ještě v poslední čtvrtině drželi vyrovnané skóre.
05.12.2020 | Dva krátké nepovedené úseky rozhodly o desáté porážce basketbalistů BK Olomoucko v řadě. V Děčíně ve třetí čtvrtině dovolili Válečníkům zaznamenal devět bodů v řadě, v té závěrečné pak sedm a pomohli domácím k výhře 87:73.
05.12.2020 | Dva dny po zápase s Hradcem Králové vyrazí basketbalisté k dalšímu utkání. V sobotu 5. prosince budou hostovat v Děčíně. Proti Válečníkům nastoupí od 18.15 hodin.
03.12.2020 | První utkání bez Lukáše Palyzy hráči BK Olomoucko nezvládli. S Královskými Sokoly z Hradce Králové prohráli vysoko 79:98, když v prvních třiceti minutách za soupeřem výrazně zaostávali hlavně v obraně.
02.12.2020 | Basketbalisté BK Olomoucko už nutně potřebují v lize zabrat a ukončit sérii ligových porážek. Už se nemůžou ani ohlížet na soupeře, proti kterému nastoupí. Dobrou příležitost budou v 11. kole, kdy hostí Královské Sokoly z Hradce Králové. Chybět jim ovšem bude Lukáš Palyza, který přestoupil do Nymburka.
01.12.2020 | Třetí sezonu v dresu BK Olomoucko Lukáš Palyza nedokončí. Hráč po vzájemné dohodě s klubem z ligového basketbalového Olomoucka odchází, v nejvyšší domácí soutěži ovšem bude nadále působit v sestavě nymburských šampionů.
18.11.2020 | Ani návrat Nemanji Bezbradici nepomohl basketbalistům BK Olomoucko ukončit sérii bez vítězství. Na půdě Kolína sice dokázali zlikvidovat až devatenácti bodové manko, přesto prohráli 85:98, když nezvládli závěrečné minuty utkání.
16.11.2020 | Po sedmé v řadě museli basketbalisté Olomoucka gratulovat soupeři v k vítězství. V souboji proti svitavským Turům opět nastoupili bez pivota Bazdradici a zápas ztratili v poměru 86:96 díky horšímu doskoku.