Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko 91:84
23.05.2019 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - Dekstone Tuři Svitavy
25.05.2019 18:00
22.03.2019 | Vzhledem k minimálním rozdílům v tabulce bude v závěrečné části nadstavbové části Kooperativa NBL důležitý každý dosažený bod a v duelu proti Ústí nad Labem to bude platit dvojnásobně. Utkání se hraje 23. března od 18 hodin.
20.03.2019 | Hodně vyhrocený duel s řadou ostrých soubojů nabídlo utkání mezi svitavskými Tury a Olomouckem. Hosté byli delší dobu ve vedení, ve vyrovnané koncovce řádné hrací doby ale nevyužili poslední útok a i díky tomu se museli smířit s porážkou 93:96 po prodložení.
19.03.2019 | Do druhé části nadstavbové části skupiny A1 vstoupí basketbalisté BK Olomoucko na svitavské půdě, kde na ně ve středu 20. března od 18 hodin nastoupí domácí Tuři. Ti se budou snažit oplatit Hanákům poslední těžkou porážku o pětadvacet bodů.
18.03.2019 | S bilancí pěti výher a dvou porážek zakončili basketbalisté BK Olomoucko první polovinu nadstavbové skupiny A1. Stačilo málo a bilance mohla být ještě veselejší. V Ústí nad Labem prohráli o bod po druhém prodloužení, proti mistrovskému Nymburku ještě minutu před koncem vedli. I tak se v tabulce posunuli na třetí místo s náskokem dvou výher před svými pronásledovateli.
16.03.2019 | Rozjetá Opava, která vyhrála poslední čtyři zápasy a v minulém kole rozprášila Svitavy, otestovala aktuální formu Olomoucka v 7. kole nadstavbové skupiny A1. Slezané v zápase ani jednou nevedli a byli pouhými statisty. Domácí vyhráli vysoko 113:64, když o svém úspěchu rozhodli už během prvního poločasu.
15.03.2019 | Čtyři výhry v řadě získala ve skupině A1 Opava, dnešní soupeř BK Olomoucko. Finalista z minulé sezony se zjevně oklepal s náročného programu v základní části Kooperativa NBL, kdy současně bojoval v evropské Lize mistrů. Navíc se Slezanům vyprázdnila marodka, což naposledy odnesly Svitavy. Druhý tým ligy prohrál o propastných dvaačtyřicet bodů, což je pro Hanáky velké varování.
13.03.2019 | Pouze tři hráče na střídačce měl tým Brna, který chtěl v domácím prostředí potrápit basketbalisty BK Olomoucko. Dařilo se mu to pouze v prvním poločase, po obrátce hosté dominovali a vyhráli 103:73, když poslední minuty odehrály především týmové naděje.
11.03.2019 | Střelecky proti Děčínu sice Adam Goga vyšel střelecky naprázdno, přesto týmu pomohl k výhře čtyřmi přesnými asistencemi a především v obraně odvedl dobrou práci. I jeho zásluhou Olomoucko vedlo od první do poslední minuty. „Je to zasloužené vítězství,“ nabídl svůj pohled na utkání Goga.