BK Olomoucko - Dekstone Tuři Svitavy 100:88
25.05.2019 18:00
03.04.2019 | Se třetí porážkou v řadě se museli smířit basketbalisté BK Olomoucko. V Děčíně se radovali Válečníci z těsné výhry 79:76, kterou neodvrátil ani Javonte Douglas, autor sedmatřiceti bodů.
02.04.2019 | Hodně nebezpečný soupeř čeká na basketbalisty BK Olomoucko. Ještě před pár týdny měl tým Děčína problémy a prohrával jedno utkání za druhým. Po patnácti letech dokonce sáhli k výměně trenéra a Pavla Budínského nahradil Tomáš Grepl. Těsně po nečekané rošádě Válečnici uspěli na půdě druhých Svitav, čímž jasně ukázali, že se s nimi musí stále počítat. Střetnutí se hraje 3. dubna od 18 hodin.
30.03.2019 | Po zranění v Kutné Hoře zůstal v utkání Olomoucka proti Pardubicím na střídačce v civilu kapitán Palyza, dvojice Mikulič, Douglas se ale vrátila do sestavy. Hosté přinesli s cílem zdramatizovat boj o třetí příčku a to se jim po vítězství 98:93 povedlo.
29.03.2019 | Zřejmě rozhodující utkání v nadstavbové části čeká na basketbalisty Olomoucka, kteří v sobotu 30. března od 18 hodin přivítají Pardubice. Čtyři kola před koncem mají na třetím místě na svého soupeře náskok jednoho vítězství a pokud uspějí, půjdou do play – off s největší pravděpodobností z výhodnější pozice.
27.03.2019 | V nedávno otevřené hale Klimeška v Kutné Hoře nastoupili basketbalisté BK Olomoucko proti Nymburku. Především v první půli soupeře trápili, přesto prohráli 83:105, když se museli obejít bez absentující dvojice Douglas, Mikulič.
26.03.2019 | V netradičním prostředí se představí basketbalisté Olomoucka v rámci 10. kola nadstavbové části Kooperativa NBL. Utkání s nymburským mistrem se odehraje 27. března od 18 hodin v Kutné Hoře. Duel se v nedávno vybudované hale Klimeška odehraje v rámci propagace basketbalu.
25.03.2019 | Porážka Olomoucka na svitavské půdě praktiky vyřešila hádanku, který tým půjde do play – off z druhého místa. Ve zbývajících kolech nadstavbové skupiny A1 si Tuři stříbrný stupínek pohlídají.
23.03.2019 | Kontrolovanou výhru získali basketbalisté BK Olomoucko v duelu proti Ústí nad Labem. Téměř devětatřicet minut vedli a v naprostém klidu soupeři po výsledku 94:74 oplatili bolestivé porážky na severu Čech v prodloužení.