SLUNETA Ústí nad Labem - BK Olomoucko
08.04.2020 ZRUŠENO
PF 2020
22.12.2019 | Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.
21.12.2019 | Dlouho hodně vyrovnanou podívanou podle předpokladů nabídlo ligové utkání mezi BK Olomoucko a Pardubicemi. Oba soupeři se několikrát vystřídali ve vedení, v závěru cenný úspěch po výsledku 82:69 pro sebe získali domácí.
19.12.2019 | Poslední utkání před Vánocemi čeká na basketbalisty BK Olomoucko a půjde o hodně atraktivní duel. Do haly Sportcentra DDM přijedou Pardubice, kterým se v probíhající sezoně daří a zatím drží čtvrté místo. Střetnutí 15. kola Kooperativa NBL se hraje v sobotu 21. prosince od 18 hodin.
18.12.2019 | Dlouhé týdny musel kvůli problémům s kolenem absentovat na hřišti Javonte Douglas, nejlepší hráč ligy z minulé sezony. Vrátil se na palubovce Hradce a hned v dalším utkání proti Ústí nad Labem naznačil, že se rychle dostane do bývalé formy. „Jsem zpátky,“ prohlásil po zápase.
14.12.2019 | Pouze úvodní čtvrtinu dokázali na půdě USK Praha vyhrát basketbalisté BK Olomoucko a to na vítězství nestačilo. Po dramatickém průběhu prohráli 77:84, když neubránili především Raheema Applebyho, autora 34 bodů.
11.12.2019 | Naprosto jednoznačný průběh mělo ligové střetnutí mezi BK Olomoucko a Ústím nad Labem. Severočeši podali hodně podprůměrný výkon a ani jednou se nedostali do vedení. Domácí naopak excelovali v útoku, pod vysoké vítězství 104:61 se ovšem podepsala také velice slušná obrana.
10.12.2019 | Souboj sousedů v tabulce nabídne 13. kolo nejvyšší soutěže. BK Olomoucko vyzve 11. prosince od 17 hodin Ústí nad Labem a v případě úspěchu se posune na páté místo. Navíc se domácí pokusí Slunetě oplatit těsnou porážku z první poloviny základní části Kooperativa NBL. V rámci 2. kola Hanáci prohráli 97:100 po prodloužení, přestože v závěru řádné hrací doby vedli o pět bodů, pak ale spáchali tři ztráty a dovolili Ústí vyrovnat. V prodloužení už na výhru nedosáhli.
07.12.2019 | Nejlepším výkonem od svého příchodu pomohl Malik Morgan k vítězství 112:97 na půdě Hradce Králové. Americký křídelník zaznamenal 38 bodů a rozdal deset asistencí. Neomylný byl při střelbě z dálky, když proměnil všech devět trojkových pokusů.