Královští Sokoli Hradec Králové - BK Olomoucko 103:105
06.02.2021 17:00
příští zápas
Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko
03.03.2021 18:00

16.11.2020 | Basketbalová Kooperativa NBL se po svém obnovení snaží dohnat časový skluz a 16. listopadu pokračuje přeloženým 9. kolem. V jeho rámci tým BK Olomoucko přivítá od 17 hodin v hale Sportcentra DDM Svitavy. Utkání fanoušci můžou sledovat v přímém přenosu na tvcom.cz.
13.11.2020 | Restart ligové soutěže basketbalistům BK Olomoucko nevyšel. V dohrávce 2. kola Kooperativa NBL na palubovce Brna prohráli 74:87, přestože ještě na začátku poslední čtvrtiny drželi nerozhodné skóre. V koncovce měli ale domácí, kteří si pomohli i kvalitní střelbou z dálky, více fyzických sil.
13.11.2020 | Dohrávkou 2. kola v Brně zahájí basketbalisté BK Olomoucko restart sezony. Utkání se bude hrát od 17 hodin v hale Vodova, pochopitelně bez diváků.
09.11.2020 | Na půdě Brna by se měli basketbalisté BK Olomoucko vrátit do kolotoče Kooperativa NBL. Dohrávka 2. kola nejvyšší české soutěže, která se měla původně hrát v polovině září, je naplánovaná již na pátek.
08.10.2020 | Ani potřetí v řadě nedokázali basketbalisté BK Olomoucko v novém ročníku Kooperativa NBL vyhrát na domácí palubovce. Tentokrát podlehli 75:76 týmu USK Praha, přestože ještě ve 36. minutě vedli o pět bodů.
06.10.2020 | Tým pražských vysokoškoláků vyznávající dlouhodobě moderní a rychlý basketbal přijede do haly prostějovského Sportcentra DDM 7. října. Utkání 7. kola nejvyšší basketbalové soutěže se bude hrát od 18 hodin a přímý přenos fanoušci uvidí na tvcom.cz.
03.10.2020 | Na špatnou střelbu doplatili basketbalisté BK Olomoucko v Ostravě. Utkání 6. kola základní části Kooperativa NBL prohráli 74:88, když se jim dlouho nedařilo při zakončení z dálky a úspěšnost střelby za dva body jen lehce přesáhla čtyřicet procent.
02.10.2020 | Další vájezd na sever Moravy čeká hráče BK Olomoucko. Na konci týdne se představí v Ostravě. Duel 6. kola Kooperativa NBL začíná v hale Tatran 3. října v 17.30 hodin.