Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko 93:96
20.03.2019 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem
23.03.2019 18:00
31.12.2018 | Přehlídka skvělých výkonů hráčů BK Olomoucko orámovala Utkání hvězd nejlepší basketbalové soutěže. Kapitán výběru Mazáků Lukáš Palyza obsadil v dovedností soutěži ve střelbě trojek druhé místo. Javonte Douglas vyhrál soutěž ve hře jeden na jednoho a Thomas Dunans byl nejlepším smečařem. Navíc v samotném závěru dal poslední body utkání. Jeho zásluhou Mladé pušky vyhrály 136:135 a Dunans byl vyhlášený nejužitečnějším hráčem exhibice. „Byl to skvělý den, parádní akce. Všichni jsme si to užili,“ řekl MVP zápasu.
29.12.2018 | Dalšího nesmírně těžkého soupeře přivítali na své palubovce basketbalisté BK Olomoucko. Tentokrát to byly Pardubice a také v tomto případě se z úspěchu radovali domácí. Východočechy porazili vysoko 99:76 a na své konto si připsali jubilejní desáté vítězství v probíhajícím ročníku Kooperativa NBL.
27.12.2018 | Jeden z nejtěžších soupeřů čeká na basketbalistky Olomoucka v posledním mistrovském utkání letošního roku. V rámci 16. kola Kooperativa NBL nastoupí proti Pardubicím a těm aktuálně patří druhá příčka v nejvyšší soutěži. Duel začíná v prostějovské sportovní hale 29. prosince v 18 hodin.
22.12.2018 | Vítěznou sérii dokázali basketbalisté BK Olomoucko prodloužit i v utkání proti USK Praha. Především v první a třetí čtvrtině byli výrazně lepším celkem a to jim stačilo k vítězství 99:89, přestože druhou a čtvrtou desetiminutovku prohráli.
21.12.2018 | Ještě dva dny před Štědrým večerem nastoupí basketbalisté k ligovému utkání. Na Folimance vyzvou pražské vysokoškoláky a očekávají, že se proti nim postaví houževnatý soupeř. Hrát se bude 22. prosince od 17.30 hodin.
20.12.2018 | V soutěživém, přesto odlehčeném duchu, se neslo předvánoční setkání všech týmů mládežnického klubu BCM Orli Prostějov, kterému v Národním sportovním centru Prostějov zdatně sekundovali hráči BK Olomoucko.
20.12.2018 | Ve znamení charity proběhl basketbalový a volejbalový dvojzápas. Na Konto sdružení Pinokio, které pomáhá pohybově hendikepovaných dětí, putoval výtěžek ze vstupenek zápasů BK Olomoucko – Děčín a VK Prostějov – SK UP Olomouc. Další finance přidaly také oba domácí kluby, své příspěvky dali také fanoušci při příchodu do haly. Celkově se vybralo téměř osmadvacet tisíc korun.
19.12.2018 | Až v poslední čtvrtině si basketbalisté BK Olomoucko vybojovali postup z osmifinále Českého poháru. V Ostravě po slušném poločase ve třetí čtvrtině ztratili nadějný náskok, když poslední čtyři minuty prohráli o sedm bodů a do poslední periody vstupovali za stavu 59:62. Na začátku závěrečné desetiminutovky zaznamenali sedm bodů v řadě a nakonec po výsledku 84:78 postoupili mezi nejlepší osmičku soutěže.