BK Olomoucko - Era Basketball Nymburk 95:98
19.09.2020 18:00
příští zápas
BK Opava - BK Olomoucko
23.09.2020 18:00

04.03.2020 | Ani na třetí pokus nedokázali v rozehrané sezoně basketbalisté BK Olomoucko porazit Opavu. V Čajkaréně v Olomouci, kde Hanáci odehráli duel 5. kola nadstavbové části Kooperativa NBL, prohráli vysoko 70:86 a během byl jejich soupeř ve vedení třicet sedm minut.
03.03.2020 | V rámci 5. a 6. kola nadstavbové části Kooperativa NBL zavítá špičkový basketbal do Olomouce. V Čajkaréně nastoupí hráči BK Olomoucko 4. března proti Opavě a 7. března dorazí mistr z Nymburka. V obou případech budou zápasy začínat v 18. hodin.
29.02.2020 | Pro první porážku v nadstavbové skupině A1 si basketbalisté BK Olomoucko dojeli do Pardubic. Hosté po slibném začátku nezvládli druhou periodu, v níž nabrali rozhodující ztrátu. Pak marně manko dotahovali a prohráli 90:96, přestože byli ve druhém poločase o sedm bodů lepší.
28.02.2020 | Po reprezentační přestávce bude nadstavbová část Kooperativa NBL pokračovat svým čtvrtým kolem a reprezentant Olomouckého kraje v nejvyšší soutěži se představí v Pardubicích. Utkání s tradičním protivníkem se bude hrát 29. února od 17.30 hodin.
19.02.2020 | Bez zraněného Radovana Kouřila, který sledoval zápas a současně ledoval pochroumaný kotník, reprezentanta Lukáše Palyzy a nemocného Adama Gogy absolvovali hráči BK Olomoucko přípravné utkání proti Hradci Králové. Sokoli byli kvalitním protivníkem. Hanáci vyhráli 84:72 až po obranu v poslední čtvrtině.
17.02.2020 | Jako obyčejně sršel energií a výrazně pomohl svému týmu ke třetímu vítězství v řadě. Po zápase s Děčínem proto mohl být Marek Sehnal před reprezentační přestávkou spokojený. „Bylo to těžké, ale projevilo se, že jsem na palubovce nechali všechny své síly,“ prohlásil Sehnal.
15.02.2020 | Třetí vítězství v nadstavbové skupině v řadě urvali basketbalisté BK Olomoucko. V dohrávce 1. kola porazili Děčín 103:92 zásluhou dvou nových hráčů a přesné střelbě z dálky. K důležitému úspěchu si pomohli sedmnácti trojkami.
15.02.2020 | Turbulentní období v basketbalovém BK Olomoucko ani v únoru neskončilo. V ligovém zápase proti USK Praha se zranil Malik Morgan a sezona pro něj skončila. Vedení klubu na situaci rychle reaguje. Na měsíční zkoušku přišli hned dva Američané. Do sestavy přibyl Duke Shelton a L. J. Rose.