BK Olomoucko - ERA Basketball Nymburk 70:106
09.11.2019 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - NH Ostrava
13.11.2019 17:30
12.05.2019 | Ani na třetí pokus se basketbalistům BK Olomoucko nepodařilo v ligovém semifinále porazit Nymburk. Opět byli hodně blízko, dokonce vedli více minut, než soupeř. Ten ovšem v posledních deseti minutách ovládl palubovku a po výsledku 85:76 získal postupový mečbol.
11.05.2019 | V prvním semifinálovém duelu proti Nymburku vydrželi basketbalisté Olomoucka držet krok poločas. V tom druhém utkání dotáhli až do prodloužení a věří, že budou úspěšní na třetí pokus. Série za stavu 0:2 pokračuje na palubovce prostějovského Sportcentra DDM v neděli od 18 hodin.
09.05.2019 | Naprosto vyrovnanou partii sehráli basketbalisté Olomoucka ve druhém semifinále s mistrem. Šampiona dostali po výsledku 73:73 dokonce do prodloužení, v něm se už favorit prosadil. Porážka 78:88 však byla až příliš krutá.
Mistr získal první bod náporem po pauze
08.05.2019 | Naprosto vyrovnaný poločas (46:46) sehráli basketbalisté BK Olomoucko v úvodním semifinále s Nymburkem. Přesto prohráli 80:103, když nezachytili nástup úřadujícího šampiona po návratu z kabiny. Třetí čtvrtinu Nymburk ovládl v poměru 28:13 a získal klíčový náskok. Vedení navíc pojistil v poslední desetiminutovce, ve které utkání dohrávaly kombinované sestavy. Nymburk se ujal v sérii vedení 1:0, druhý duel se hraje 9. května od 18 hodin opět v Polabí.
07.05.2019 | Už ve druhé sezoně se basketbalisté BK Olomoucko probojovali do zápasů o ligové medaile. Přenesli se přes počáteční potíže při sehrávání nového týmu, vyrovnali se i s bilancí čtyř porážek a jediné výhry v posledních pěti kolech nadstavbové části. Zabrali v tom nejdůležitějším okamžiku. Na začátku play – off přejeli Pardubice, kterým nedovolili ani jedno vítězství.
06.05.2019 | Už do zápasů o medaile dospěla nejvyšší basketbalová soutěž a ve hře se stále také celek BK Olomoucko. V semifinále hanácký výběr vyzve nejtěžšího možného soupeře – mistrovský Nymburk. Série se hraje na čtyři výhry, první zápasy se hrají 8. a 9. května v Polabí. Případný sedmý zápas by opět hostila nymburská hala.
29.04.2019 | Nejdříve 30. dubna se basketbalisté Olomoucka dozví jméno svého semifinálového soupeře. Klíčová je z tohoto pohledu čtvrtfinálová série mezi Opavou a Děčínem. V případě postupu Válečníků půjdou Hanáci na Nymburk, pokud by dále prošla Opava, narazí svěřenci Predraga Benáčka právě na slezského protivníka.
24.04.2019 | Pouhé čtyři zápasy stačily basketbalistům BK Olomoucko k postupu do semifinále Kooperativa NBL. Proti Pardubicím si dokázali v průběhu čtvrtého utkání vypracovali až dvacetibodový náskok a po vítězství 100:91 si zahrají o medaile.