BK Olomoucko - Era Basketball Nymburk 95:98
19.09.2020 18:00
příští zápas
BK Opava - BK Olomoucko
23.09.2020 18:00

13.02.2020 | V dohrávce 1. kola nadstavbové skupiny A1 budou 15. února od 18 hodin soupeřem basketbalistů Olomoucka hráči Děčína. Válečníci v probíhající sezoně podávají nevyrovnané výkony, přesto zůstávají nebezpečným protivníkem, kterého nikdo nemůže podcenit.
11.02.2020 | Hodně vyrovnané bylo střetnutí basketbalistů BK Olomoucko v Praze Na Folimance, kde celek USK toužil prodloužit sérii tří ligových výher v řadě. Hanáci to nedovolili a po výsledku 91:86 získali druhou výhru ve skupině A1.
08.02.2020 | Skvělým výkonem vstoupili do nadstavbové části Kooperativa NBL basketbalisté BK Olomoucko. Ve vlastní hale přivítali nebezpečné Tury ze Svitav a soupeře téměř k ničemu nepostili. Vyhráli vysoko 92:69, když téměř osmatřicet minut byli ve vedení a především druhý poločas bezpečně kontrolovali.
07.02.2020 | Do nadstavbové části soutěže vstoupí basketbalisté BK Olomoucko domácím utkáním proti svitavským Turům. Atraktivní utkání se hraje 8. února v hale prostějovského Sportcentra a začátek je v 18 hodin.
05.02.2020 | Domácí utkání proti svitavským Turům (8. února, 18 hodin) bude mít především pro domácí výběr BK Olomoucko speciální příchuť. Bojovat budou hned na dvou frontách. Půjde jim o důležité ligové vítězství, současně se právě v tomto střetnutí zapojí do charitativního projektu Bez faulů. Své síly v něm spojí hráči a kluby Kooperativa NBL, Česká televize, basketbaloví fanoušci a Konto Bariéry.
05.02.2020 | Do nadstavbové části Kooperativa NBL vstoupí basketbalisté Olomoucka 8. února domácím duelech se svitavskými Tury. První kolo skupiny A1 se hrálo bezprostředně po ukončení základní části, plánované střetnutí v Děčíně bylo přeloženo na 15. února do Prostějova, na severu Čech se pak bude hrát 18. března, přičemž tento duel měl původně proběhnout na Hané.
29.01.2020 | Základní část Kooperativa NBL zakončili basketbalisté BK Olomoucko na horké půdě v Opavě. Hosté nedokázali zastavit obávané střelce z dálky, kteří proměnili sedmnáct trojek. Hanáci prohráli 77:94, když klíčovou ztrátu nabrali ve druhé desetiminutovce.
28.01.2020 | Už ve středu 29. ledna skončí základní část Kooperativa NBL a basketbalisté BK Olomoucko se představí na půdě Opavy. Utkání s druhým týmem tabulky začíná v 18 hodin. Přímý televizní přenos začíná o půl hodiny dříve. První vzájemný zápas v sezoně vyhráli v Prostějově Slezané 95:85, když lépe zvládli poslední čtvrtinu dramatického střetnutí.