BK Olomoucko - Era Basketball Nymburk 95:98
příští zápas
BK Opava - BK Olomoucko
23.09.2020 18:00

Snadný postup do pohárového čtvrtinále
08.01.2020 | Po jednoznačném vítězství nad rezervou Opavy v poměru 112:67 postoupili basketbalisté BK Olomoucko do čtvrtfinále Českého poháru. Vítězové už první čtvrtinu ovládli při skóre 30:12, v poločase vedli o třiatřicet bodů 60:27. Nejlepším střelcem byl Dominik Štěpán, který přitom zasáhl do utkání až ve druhém poločase a stačil zaznamenat 21 bodů. Stejný počet nastřílel také František Váňa, který trefil pět trojek.
06.01.2020 | V závěru roku se klub BK Olomoucko ve spolupráci s fanoušky zúčastnili dvou charitativních projektů. Velkým úspěchem skončila charitativní akce v průběhu utkání proti Pardubicím. Výtěžek ze vstupného a finanční sbírka fanoušků byla určená na podporu Jany Fojtíkové, která trpí cyklickou fibrozou. Je to nemoc, která se projevuje opakovanými infekcemi dýchacích cest, které postupně způsobují poškození plic. Po třetí čtvrtině maminka nemocné holčičky od zástupců klubu převzala 20.804 koruny, což byl výtěžek celé akce.
04.01.2020 | Povinné vítězství si do tabulky Kooperativa NBL připsali basketbalisté BK Olomoucko. S posledním Kolínem se přes deset minut trápili, ve druhé čtvrtině ale získali rozhodující náskok a po výsledku 104:77 urvali desátou výhru v sezoně.
03.01.2020 | Žádné velké oslavy příchodu nového roku si nedopřejí basketbalisté BK Olomoucko. Nejlepší klub regionu čeká ostrý začátek ledna, kdy bude o úspěch bojovat hned ve dvou soutěžích. Před pohárovým čtvrtfinále potřebují hráči zvládnout ligový duel proti Kolínu, který se hraje 4. ledna od 18 hodin v hale prostějovského Sportcentra DDM.
29.12.2019 | Ani jednou se basketbalisté BK Olomoucko v ligovém utkání na svitavské půdě nedostali do vedení. Až do konce zápasu dřeli a měli i šanci průběžné skóre otočit, nakonec ovšem odešli po výsledku 82:85 poraženi.
PF 2020
22.12.2019 | Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.
21.12.2019 | Dlouho hodně vyrovnanou podívanou podle předpokladů nabídlo ligové utkání mezi BK Olomoucko a Pardubicemi. Oba soupeři se několikrát vystřídali ve vedení, v závěru cenný úspěch po výsledku 82:69 pro sebe získali domácí.
19.12.2019 | Poslední utkání před Vánocemi čeká na basketbalisty BK Olomoucko a půjde o hodně atraktivní duel. Do haly Sportcentra DDM přijedou Pardubice, kterým se v probíhající sezoně daří a zatím drží čtvrté místo. Střetnutí 15. kola Kooperativa NBL se hraje v sobotu 21. prosince od 18 hodin.