Dekstone Tuři Svitavy - BK Olomoucko 93:96
20.03.2019 18:00
příští zápas
BK Olomoucko - Sluneta Ústí nad Labem
23.03.2019 18:00
16.11.2018 | Hodně těžce se rodilo vítězství basketbalistů Olomoucka nad Královskými Sokoly. Domácí sice v průběhu poločasu vedli až o 16 bodů, v poslední minutě ale hosté snížili na rozdíl jediného koše a vítězství 88:82 určily až závěrečné sekundy.
15.11.2018 | Naposledy se před reprezentační pauzou představí v domácí prostředí basketbalisté BK Olomoucko. V hale prostějovského Sportcentra DDM přivítají Královské Sokoly. Nováček soutěže z Hradce Králové zatím čeká na své první vítězství v probíhajícím ročníku Kooperativa NBL. Utkání se hraje v pátek 16. listopadu od 18 hodin.
13.11.2018 | Šťastnou ruku měl při vybírání nové posily trenér Predrag Benáček, když si vybral Thomase Dunanse. Atletický a fyzicky skvěle vybavený basketbalista baví od začátku sezony fanoušky BK Olomoucko efektním zakončením a současně také skvělou střelbou z dálky. Americký hráč se rychle zařadil mezi hvězdy Kooperativa NBL, přestože v dětství dělal jiné sporty.
11.11.2018 | Hodně blízko k úspěchu na palubovce Ústí byli basketbalisté Olomoucka. Vyrovnaný duel dospěl za stavu 78:78 do prodloužení. V něm už hosté vedli o čtyři body. Při závěrečné dalekonosné střele Wallaceho ale faulovali a americký basketbalista stanovil skóre 89:88 pro domácí, když proměnil všechny tři trestné hody.
09.11.2018 | Jediný den zbývá do očekávané premiéry nového projektu Kooperativa NBL. „Studio basketbal“ spustí oponu tuto sobotu a do hlavních rolí v něm budou obsazeni druhý Čech v NBA Jiří Welsch a ostřílený sportovní komentátor Jiří Kalemba, kteří diváky provedou kompletním sobotním děním v lize.
09.11.2018 | Rostoucí formu se pokusí potvrdit basketbalisté Olomoucka také v rámci 9. kola Kooperativa NBL. Čeká je náročná cesta do Ústí nad Labem, kde vyzvou 11. listopadu od 18 hodin domácí Slunetu.
08.11.2018 | Vyrovnanou bilancí čtyř výher a stejného počtu porážek vstoupili do nové sezony basketbaloví reprezentanti Olomouckého kraje. Mírně záporné skóre je zanedbatelné, protože deset bodů v tomto případě nehraje velkou roli. Důležitější je aktuální šestá příčka v tabulce Kooperativa NBL.
06.11.2018 | Pořádně nabité dny prožíval František Váňa. V předehrávce 7. kola první ligy odehrál proti pardubické Synthesii téměř šestadvacet minut a po necelých čtyřiadvaceti hodinách nastoupil jako hráč BK Olomoucko do utkání s Nymburkem a odehrál necelých třicet minut a s dvaceti body byl druhým nejlepším střelcem svého týmu. „Je to docela náročné. Sice jsem podobným způsobem hrál v mládežnických kategoriích, ale tohle je jiný level,“ přiznával jistou únavu Váňa.